Wybierz ligę

Aktualności

08 LUT 2019

Czas na weekend pełen emocji

 Czeka nas kolejny weekend pełen wrażeń, gramy sobota niedziela czyli czas na 9 i 10 kolejkę Futsal Extraliga.pl Kobylnica.

 
Słupia Charnowo- drużyna Wojciecha Krasuckiego to aktualnie 13 drużyna tabeli. 2 ostatnie mecze Słupi Charnowo to dobre spotkania, wygrana 3-1 z Work Europa Baltic była sporą niespodzianką.Również mecz z Akademią Pomorską, mimo iż przegrany pokazał dobry progres w grze Słupii. W 9 kolejce zmierzą się z drużyną Nieślubne Dzieci Bońka a dzień później w 10 będą podejmować lidera tabeli Redar Słupsk. 
 

Nieślubne Dzieci Bońka- od początku sezonu radzą sobie przeciętnie, 1 zwycięstwo 1 remis i 5 porażek to nie najlepszy blinas drużyny, której aspirację na pewno były o wiele większe. Szansa na podreperowanie swojego miejsca w tabeli nadaży się już w sobotę gdzie w ramach 9 kolejki zmierza się z Słupią Charnowo.10 kolejka i dzień później zmierzą się ze Stalą Jezierzyce gdzie o pkt będzie bardzo ciężko. 

 
Redar Słupsk- aktualny lider tabeli i jako jedyna drużyna jeszcze niepokonana. Wygrywają mecz za meczem i pewnie zmierząją po zwycięstwo i ustanowienie nowego rekordu w rozgrywkach Futsal Kobylnica Extraliga.pl. W ramach 9 kolejki w sobotę będą podejmować Akadamię Pomorską a dzień później zmierzą się z Słupią Charnowo. 
 
Akademia Pomorska- nie tego spodziewali się gracze Akademii przystępując do rozgrywek. 10 miejsce w tabeli po 7 spotkaniach na pewno jest rozczarowujące tym bardziej że drużyna nie gra tak źle jak wskazuję miejsce w tabeli. Akademia z meczu na mecz perezentuję się lepiej niż na początku sezonu. Okazja do podtrzymania dobrej passy już w ten weekend o ile sobotnie spotkanie z Redarem Słupsk będzie piekielnie trudne o tyle w niedzielę zagrają z Orłami Bielkia gdzie o pkt może być już łatwiej. 
 
Stal Jezierzyce- Drużyna Dariusza Miecznikowskiego jak dotąd spisywała się dobrze aż do poprzedniej kolejki gdzie prowadząc 5-2 do przerwy z zespołem Aktywna Fabryka, niespodziewanie ulegli Aktywnej 6-5. Teraz żeby walczyć o podium, Stali będzie piekielnie ciężko. Okazję do zblieżenia się do czołówki będą mieli już w ten weekend. 9 kolejka to mecz, który zapowiada sporo emocji. Stal zmierzy się z Team Kobylnica. 10 kolejka to spotkanie z drużyną Sebastiana Hojczyka Nieślubne Dzieci Bońka. 
 
Team Kobylnica- jedna z niespodzianek w lidze. Drużyna,której menadżerem jest Przemysław Milewicz jak na razie spisuje się bardzo dobrze zajmując 3 miejsce w tabeli i pokazuję że zgranie i zaangażowanie w zespole jest bardzo ważne. Zespół z Kobylnicy czeka bardzo ciężki weekend w sobotę zmierzą się ze Stalą Jezierzyce a w Niedziele będą podejmować MC Pęplino. 
 
KS Zaleskie- do poprzedniej kolejki byli jedną z dwóch drużyn jeszcze niepokonanych w lidze. Niestety pierwsza porażka nastała ze Spartą Sycewice 8-1. Mimo takiego wyniku Zaleskie wciąż są wysoko w tabeli i nadal dobrze się prezentują na boisku. W 9 kolejce zmierzą się z drużyną Dziki Dom gdzie o pkt będzie bardzo ciężko a w niedzielę spotkanie, które zapowiada się bardzo ciekawie KS Zaleskie vs Aktywna Fabryka.
 
Dziki Dom- aktualny vice lider tabeli Team Dzików to rewelacja tego sezonu. Po 7 meczach 6 zwycięstw i 1 porażka na koncie to dobry wynik przed końcówką tego sezonu. 9 i 10 kolejka to mecze kolejno z KS Zaleskie (sobota) i Goleden Boys ( niedziela). 
 
Orły Bielika- zespół Kamila Bilickiego jak na razie bez zwycięstwa w lidze ale z pierwszymi pkt. Drużyna nie gra źle i z meczu na mecz grają lepiej. Końcówka sezonu na pewno przyniesie kilka okazji na pkt i poprawę miejsca w tabeli. W ramach 9 kolejki zmierzą się ze Słupią Charnowo a w niedziele będą podejmować lidera Redar Słupsk. 
 
Work Europa Baltic- jak na razie jest jedną z dwóch drużyn, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Baltic w lidze futsalu radzi sobie słabo, 3 remisy i 4 porażki to nie najlepszy wynik. Kolejka numer 9 to szansa na pierwsze zwycięstwo w lidze, mecz Work Europa Baltic vs Orły Bielika to spotkanie, które przyniesię sporo emocji i bramek. W Niedzielne przedpołudnie Baltic zmierzy się ze Spartą Sycewice.

MC Pęplino- drużyna Dominika Gruszki aktualnie zajmuję 6 miejsce w tabeli i do podium traci aż 6 pkt. Ostatnie spotkania Pęplina to między innymi 2 porażki ze Spartą i Dzikami. Kolejka 9 i 10 to mecze z Aktywną Fabryką gdzie drużyna Michała Gaca nie będzie faworytem w tym meczu to trzeba się mieć na baczności, a niedziela przyniesię nam HIT kolejki MC Pęplino vs Team Kobylnica. 

Aktywna Fabryka- podbudowany zespół dzięki zwycięstwu ze Stalą Jezierzyce 6-5, na pewno będzie grać z większą pewnością siebie i będzie bardzo niewygodnym przeciwnikim dla każdego rywala. W ramach 9 kolejki zmierzą się z MC Pęplino a dzień później w 10 kolejce będą podejmować KS Zaleskie. 
 
KS Sparta Sycewice- po 7 meczach 4 miejsce i 15 pkt na koncie, na pewno nie satysfakcjonuje zawodników Sparty. Szansę na zwycięstwo w lidze czy nawet 2 miejsce wydaje się już mało realne ale na 3 miejsce i podium jest w zasięgu drużyny z Sycewic i tylko od nich zależy jak końcówka sezonu będzie wyglądać. Sparta na dzień dzisiejszy prezentuję się bardzo dobrze i zwycięstwa z MC Pęplino i KS Zaleskie sugerują że Sparta wróciła do formy. Weekend dla Sparty rozpocznie się w sobotę gdzie zmierzą się z Golden Boys a zakończą niedzielnym meczem z Work Europa Baltic.
 
Golden Boys- drużyna Golden zajmuje jak na razie dobre 8 miejsce w tabeli, ten weekend będzie nie lada wyzwaniem dla drużyny Konrada Dudkowskiego. 9 i 10 kolejka to mecze z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Sobota to mecz z KS Sparta Sycewice a Niedziela to spotkanie z drużyną Dziki Dom.  

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto